Plekid

Ehitus

Plekid

Plekitööd

Paigaldame plekk-katuseid ja erinevaid profiiliplekke hoonetele. Teostame nii standardlahendusi, kui ka tellija soovidele vastavaid erilahendusi. Paigaldatavad plekkdetailid toodame ise ning selleks kasutame vaid kvaliteetseimat Rootsis toodetud erineva pinnakattega sileplekki (tagades lõpptulemusele parima kestvuse võrreldes teiste analoogsete materjalidega).


Milliseid plekkdetaile me toodame ja paigaldame?

Oleme spetsialiseerunud hoonetele ja ehitistele kvaliteetsete plekkdetailide valmistamisele ning paigaldamisele, et tagada hoone vastupidavus ja esteetiline välimus. Lisaks toodete lehel väljatoodud standardsetele lahendustele pakume ka kohandatud lahendusi, mis vastavad tellija erivajadustele ja erisoovidele. Meie meeskond aitab kujundada ja valmistada nõudmistele vastavaid plekkdetaile, mis sobivad hoone arhitektuuri ja funktsionaalsete vajadustega ning need detailid ka nõuetekohaselt paigaldada



Plekid

PVC katusetööd

Katus kaitseb hoonet erinevate ilmastikutingimuste eest. Olgu tegemist uue katuse paigaldamise, vana katuse renoveerimisega või muud tüüpi katusetöödega - meie meeskond tagab, et Sinu hoone katus saaks turvaline, vastupidav ja näeks sealjuures ka visuaalselt kaunis välja. Ehitame ka lamekatuseid.



Plekid

Üldehitus

Meie teenusteportfell ei piirdu ainult eelnevalt mainitud üldehitustöödega. Teostame erinevaid üldehitustöid ja restaureerimistöid. Meie kogenud meeskond tagab, et Sinu projekt viiakse ellu efektiivselt ning tulemus saaks Sinu soovidele vastav. Omame aastatepikkust kogemust hoone fassaaditööde, katusetööde, terassi ehituse ja muude üldehituslike töödega. Tee meile päring, aitame Sind meeleldi!


Võta ühendust